Pogoda

Silne opady śniegu

Temperatura
min: -1 st. C
max: 1 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

-1°C/1°C

-3°C/1°C

-4°C/-1°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Echo lasu

Piątek, 15 grudnia 2017


Dziś w programie pokażemy kolejny odcinek cyklicznej audycji Echo Lasu realizowanej wspólnie z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych. Z kamera odwiedziliśmy Ustkę, gdzie strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej, a także z jednostek ochotniczych i zawodowych z terenu powiatu słupskiego uczestniczyli w ćwiczeniach. Założeniem ćwiczeń było opanowanie wielkopowierzchniowego, wierzchołkowego pożaru lasu. Zapraszamy do oglądania.

Burmistrz o ...

Środa, 13 grudnia 2017

Już w najbliższy piątek na Placu Wolności rozpocznie się Jarmark Świąteczny organizowany przez Stowarzyszenie Miasto z wizją. Jakie atrakcje będą towarzyszyły jarmarkowi - mówi burmistrz Jerzy Hardie-Douglas w programie samorządowym.

Z-ca burmistrza o ...

Środa, 6 grudnia 2017

Miasto Szczecinek w 2018 roku na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży przeznaczy kwotę 770 tys. zł, tj o 10 % więcej niż w roku ubiegłym. Pieniądze trafią do dzieci i młodzieży poprzez poszczególne kluby.

Program samorządowy

Środa, 29 listopada 2017

Zima zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie w naszym mieście na dobre rozpoczyna się sezon grzewczy. To zła wiadomość, bo czekają nas podwyżki cen ciepła - zapowiedział burmistrz Jerzy Hardie - Douglas w programie samorządowym.

Sesja Rady Miasta cz 1

Poniedziałek, 27 listopada 2017


Dziś obradowała Rada Miasta. Radni mieli do rozpatrzenia 9 uchwał.

[1] 2 3 4 5