Pogoda

Zachmurzenie duże

Temperatura
min: 11 st. C
max: 19 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

11°C/19°C

11°C/19°C

11°C/18°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Gąsienice i Podkowy

Piątek, 18 sierpnia 2017

Do niedzieli w Bornym Sulinowie podziwiać można setki pojazdów militarnych różnych typów. Zlot, jak co roku, odwiedzą tysiące miłośników militariów, często ubrani w mundury różnych armii świata.

BUS dla DPS

Piątek, 18 sierpnia 2017

W ramach projektu pod nazwą: Program wyrównywania różnic między regionami III w obszarze D, który dotyczy likwidacji barier transportowych, Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie został doposażony w 9 - osobowy minibus do przewożenia osób niepełnosprawnych. Łączny koszt pojazdu to ponad 139 tys. zł, przy dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 80 tys. zł i wkładzie własnym Powiatu Szczecineckiego przekraczającym 59 tys. zł.. Minibus posiada wszelkie udogodnienia oraz spełnia najważniejsze standardy bezpieczeństwa. Nadwozie posiada dodatkowe kierunkowskazy w tylnej części pojazdu. Wewnątrz znajdują się dwa stanowiska do przewozu osób na wózkach inwalidzkich, zaopatrzone w specjalne szyny oraz pasy. Wysokość przedziału tylnego gwarantuje osobom niepełnosprawnym komfortową jazdę.

Co, gdzie, kiedy?

Piątek, 18 sierpnia 2017

W Bornem Sulinowie trwa zlot pojazdów militarnych. Jutro, w sobotę o godz. 16 skoki spadochronowe i szarże ułańskie. Natomiast na lotnisku w Wilczych laskach od godz. 12 do 15 Święto Latawca. Odbędą się zawody latawców płaskich i skrzynkowych, zawody pn. Smyki na start, konkurs na najładniejszy latawiec oraz statyczne wystawy samolotów ultralekkich i gaśniczych Dromader. Od godz.

Zamknięta droga

Środa, 16 sierpnia 2017

W związku z rozpoczęciem inwestycji polegającym na przebudowie mostu leżącego w ciągu drogi powiatowej łączącej Dębowo z Mosiną, Powiatowy Zarząd Dróg informuje o okresowym całkowitym zamknięciu tej drogi dla ruchu kołowego i w okresie od 17 sierpnia do 8 września zmotoryzowani będą musieli korzystać z objazdu przez Jelenino.

PUP proponuje

Wtorek, 15 sierpnia 2017

SZCZECINEK 14.08.2017 r. - Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku posiada oferty pracy w zawodach:

- Asystent ds.

[1] 2 3 4 5