Pogoda

Zachmurzenie duże

Temperatura
min: 11 st. C
max: 19 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

11°C/19°C

11°C/19°C

11°C/18°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Tor przeszkód

Piątek, 18 sierpnia 2017

Trwają prace przy budowie toru przeszkód dla biegów ekstremalnych. Tor jest budowany przy dawnym stadionie Lechii. Projekt toru powstał przy współpracy z zawodnikami szczecineckiego oddziału Husaria Race Team.

Co, gdzie, kiedy?

Piątek, 18 sierpnia 2017

W Bornem Sulinowie trwa zlot pojazdów militarnych. Jutro, w sobotę o godz. 16 skoki spadochronowe i szarże ułańskie. Natomiast na lotnisku w Wilczych laskach od godz. 12 do 15 Święto Latawca. Odbędą się zawody latawców płaskich i skrzynkowych, zawody pn. Smyki na start, konkurs na najładniejszy latawiec oraz statyczne wystawy samolotów ultralekkich i gaśniczych Dromader. Od godz.

MKP wygrał

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

MKP Szczecinek trzypunktowa zdobyczą rozpoczął jesienną rundę rozgrywek. Przeciwnikiem szczecineckich piłkarzy był Osadnik Myślibórz. Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy zakończyli ją zdobyciem prowadzenia.

I po obozie

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

W sierpniu GKS GROM Turowo powraca do treningów. Również tego lata na początku sierpnia - trzy grupy treningowe rozruchem przed obozem zakończyły wakacje i rozbrat z pomarańczową piłką. 40 zawodniczek wraz z kadrą trenerską zjechało do Białego Boru.

Co, gdzie i kiedy?

Piątek, 11 sierpnia 2017

W ramach projektu Rewitalizacja: w sobotę o godz. 11 w Godzisławiu odbędzie piknik zamykający inicjatywy lokalne wypracowane przez mieszkańców. W sobotę na stadionie przy ul. Piłsudskiego MKP Szczecinek zainauguruje rozgrywki IV ligi. Przeciwnikiem będzie Osadnik Myślibórz. Początek meczu o 11. W sobotę i niedzielę na lotnisku w Wilczych Laskach odbędzie się XIV Ogólnopolski Piknik Modelarski. W programie m. in.

[1] 2 3 4 5