Pogoda

Pochmurnie i deszczowo

Temperatura
min: 6 st. C
max: 11 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-wsch. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

6°C/11°C

4°C/11°C

4°C/9°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Pierwszaki ślubowały

Piątek, 20 paŸździernika 2017


W piątek najmłodsi uczniowie Szkoły nr 7 zostali uroczyście przyjęci do grona społeczności szkolnej. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkolny. Podczas uroczystości najmłodsi uczniowie uczestniczyli w kilku prezentacjach. Rozwiązywali też zagadki, były wspólne śpiewy. Przy okazji pasowania na ucznia dyrektor szkoły Maciej Kaźmierski życzył pierwszakom samych sukcesów. Przyjęci do szkolnego grona uczniowie otrzymali słodkie upominki.

Uwaga! Konkurs!

Piątek, 20 paŸździernika 2017

26 października w Szczecinku wystąpi zespół Maleo Reggae Rockers. Dla naszych widzów mamy wejściówkę dla dwóch osób. Otrzyma ją ta osoba, która odpowie na następujące pytanie: Na ilu płytach zespół prezentuje swoje utwory.

Kulturalny weekend

Piątek, 20 paŸździernika 2017


Szczecineckie Towarzystwo muzyczne istnieje już 10 lat.

W sobotę

Czwartek, 19 paŸździernika 2017

W sobotę, 21 października od godz. 11 w świetlicy Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Warcisława IV 14 a będzie odbywał się kolejny Babski Targ. To już druga edycja tego pomysłu.
Również w sobotę, 21 października, o godz.

Dzień Zdrowia

Środa, 18 paŸździernika 2017


Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego to okazja do edukowania i podnoszenia świadomości na temat zdrowia psychicznego. Dzień, w którym głośno mówi się o problemach z wykluczeniem społecznym osób chorych psychicznie.
Święto zostało zainicjowane w 1992 r przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego i obchodzone jest każdego roku10 października. W Szczecinku obchody zorganizowano w kinie Wolność dziś.

[1] 2 3 4 5