Pogoda

Zachmurzenie zmienne, możliwy przelotny deszcz

Temperatura
min: 15 st. C
max: 19 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr połud.-zach. o sile 5 m/s
dziś jutro pojutrze

15°C/19°C

12°C/19°C

10°C/19°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

Nowa kolekcja

Piątek, 23 czerwca 2017


Ponad tysiąc widokówek, setki zdjęć, dokumenty, faktury listy oraz wydawnictwa i pamiątkowe gadżety ze Szczecinka wzbogaciły kolekcję Muzeum Regionalnego w Szczecinku. Kolekcję zakupiono od prywatnych kolekcjonerów - państwa Beaty i Jacka Jakubców. Szczecineckie Muzeum ponadto, wzbogaci się jeszcze o obrazy szczecineckiego malarza Paula Stubbe. W tej chwili największa kolekcja widokówek z przedwojennego Szczecinka znajduje się w Szczecineckim Muzeum

Jubileusz Straży

Piątek, 23 czerwca 2017


Szczecinecka Strasz Miejska istnieje już 25 lat.

Zakończenie nauki

Piątek, 23 czerwca 2017

Dla uczniów wszystkich typów szkół rozpoczął się czas wakacyjnej laby. Wprawdzie dziś pogoda nie rozpieszcza, ale z pewnością będzie lepiej. Dziś w kinie Wolność nastąpiło uroczyste zakończenie i podsumowanie roku szkolnego szkól podległych obu samorządom. Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis mówił o przebiegu roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych, a burmistrz w szkołach podległych miastu.

Wystawa Waloru

Piątek, 23 czerwca 2017

W Galerii Sztuki na Zamku Książąt Pomorskich można oglądać wystawę prac najmłodszych szczecineckich artystów stawiających pierwsze artystyczne kroki w Studiu Plastycznym Walor działającym w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.

Wakacje czas start

Piątek, 23 czerwca 2017

W czwartek w ogrodzie przy ulicy Kilińskiego 1 odbyła się impreza Wakacje czas start czyli zakończenie roku sekcji i klubów SAPiK-u.

[1] 2 3 4 5