Loading...
Moda i Styl

Jak dobrze wybrać damski portfel?

Kobiety chcące cieszyć się opinią eleganckich, ale też świetnym wyglądem, muszą zwracać uwagę na wszelkie elementy swych stylizacji, przy czym dodatki mają szczególne znaczenie. Mowa między innymi o galanterii. Często to właśnie takie detale pozwalają poznać osobę elegancką, o wyrafinowanym guście. Jeśli chcesz tak właśnie się prezentować, przeczytaj, jak wybrać dla siebie portfel.

Galanteria ma znaczenie!

Znawcy mody doskonale wiedzą o tym, że często dodatki przesądzają o stylu i wyglądzie danej osoby oraz charakterze i odbiorze jej stylizacji przez otoczenie. Mają nierzadko większe znaczenie niż sam ubiór. Chcąc zatem zaprezentować się jako osoba szykowna, trzeba z uwagą dobierać nie tylko stroje, ale też dodatki, nawet takie detale jak portfel, który przecież nie znajduje się cały czas na widoku. Mimo to ma wielkie znaczenie, będąc nieodłącznym elementem torebki. Poza tym produkt wysokiej jakości posłuży długi czas, a warto pamiętać, że element ten jest mocno narażony na uszkodzenia. Intensywna eksploatacja oraz stałe ocieranie się o torebkę czy inne obecne w niej przedmioty, mogące na przykład rysować powierzchnię (jak klucze), sprawiają, że tylko najlepsze produkty są w stanie długi czas zachować nienaganny stan i wygląd. Zakup dobrego wyrobu to zatem godna polecenia inwestycja.

Najlepsze portfele — ze skóry

Oczywiście dla wygody użytkowania ważne jest, by wybrać produkt w preferowanym przez siebie rozmiarze (uwzględniając też wielkość noszonych torebek). Jedne panie wolą małe portmonetki, inne zaś stawiają na damski portfel o wielu przegródkach i sporych rozmiarach. Jeśli jednak chodzi o wygląd i trwałość, kluczowy jest materiał wykonania, przy czym naturalna skóra jest bezkonkurencyjna. Warto przy tym, stawiając na taki wyrób, dodatkowo wydłużyć jego żywotność, zapewniając mu minimum pielęgnacji, czyli co jakiś czas nawilżyć powierzchnię odpowiednim środkiem. Może to być nawet zwykły balsam do ciała, krem do rąk czy wazelina, nie trzeba inwestować w specjalny preparat do artykułów skórzanych.

Dobry portfel —  gwarancja świetnej trwałości i prestiżu

Kształt, wielkość czy kolor portfela to kwestie preferencji przyszłej użytkowniczki. Chcąc zaś zapewnić sobie wysoką jakość, trwałość i elegancki charakter dodatku, zdecydowanie warto postawić na wyrób ze skóry — matowej, lakierowanej czy na przykład tłoczonej.