Loading...
Moda i Styl

Majtki z wysokim stanem — prosty sposób na wymodelowanie figury

Majtki z wysokim stanem — prosty sposób na wymodelowanie figury

Dobór damskiej bielizny można uzależniać od wielu kwestii, a przede wszystkim oczywiście od osobistych preferencji. Trzeba przy tym pamiętać, że produkty takie, choć skryte pod ubraniem, mają duży wpływ na wygląd sylwetki. Można to sprytnie wykorzystać, stawiając na warianty modelujące ciało, jak majtki z wysokim stanem. Dowiedz się więcej na ich temat.

Majtki z wysokim stanem —  nie tylko typowo wyszczuplające

Damskie majteczki z podwyższonym stanem, sięgającym na przykład pępka lub zakrywającym go, kojarzą się często z bielizną typowo wyszczuplającą. Jednak takie rozwiązanie jest też stosowane w przypadku zwykłej bielizny, co ważne, dostępnej w różnych rozmiarach, podczas gdy produkty typowo wyszczuplające przeznaczone są dla pań puszystych. Tymczasem wymodelowania talii mogą potrzebować nawet szczupłe kobiety. Wówczas zwykłe majtki z wysokim stanem sprawdzą się bardzo dobrze. Można je znaleźć w dowolnym rozmiarze, a także mogą świetnie wyglądać, co nie zawsze da się powiedzieć o typowych produktach modelujących. Warto też zauważyć, że taki fason jest bardzo modny w przypadku bikini —  wysoki stan wspaniale podkreśla talię, jest zatem chętnie wybierany nawet przez panie o idealnej figurze.

Nie tylko talia

Choć niewątpliwie najważniejszym elementem takiej bielizny jest podwyższony stan, zbierający ciało w obszarze talii i spłaszczający brzuszek, dobre produkty tego rodzaju dają też inne efekty w zakresie modelowania. Zaokrąglają biodra, a także podnoszą optycznie i modelują pośladki, dzięki czemu cała dolna połowa ciała wygląda świetnie. W dodatku duża część z nich to artykuły wykonane z odpowiednio cienkich materiałów, co zapewnia wygodę i brak problemu w postaci niewygody czy odznaczania się bielizny pod ubraniem. Oznacza to, że produkty takie można nosić w różnych okolicznościach i do wszelkich strojów, nawet cienkich i dopasowanych —  ciesząc się pięknie wymodelowaną, optycznie szczuplejszą sylwetką. To dobra alternatywa dla odchudzania kiedy chce się odjąć w talii kilka centymetrów i dodać ciału ponętności.

Propozycja dla każdego

Typowa bielizna wyszczuplająca jest trudno dostępna, dość kosztowna i oferowana tylko w większych rozmiarach. Jej rolę mogą jednak odegrać zwykłe majteczki z wyższym stanem —  pod warunkiem, że będą odpowiednio dobrane i dobrej jakości.